Monika Daszyńska

Jestem specjalistą chorób oczu z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy zarówno z dorosłymi jak i najmłodszymi pacjentami. Ukończyłam Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2004 roku.

Staż podyplomowy odbyłam w WSS im. M.Kopernika w Łodzi. Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie okulistyki rozpoczęłam w Klinice Okulistyki i Rehabilitacji Wzrokowej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej-Centralny Szpital Weteranów, gdzie kontynuowałam pracę jako starszy asystent. Od 2012 roku pracuję w Oddziale Okulistyki Dziecięcej Uniwersyteckiego Centrum Pediatrii im.M.Konopnickiej w Łodzi.

Odbyłam liczne szkolenia i kursy doskonalące wiedzę i umiejętności w zakresie okulistyki w kraju i za granicą. Uczestniczyłam w stażach zagranicznych w ramach grantów Europejskiego Towarzystwa Okulistycznego.

Regularnie biorę udział w konferencjach, zjazdach i szkoleniach poszerzając wiedzę i doświadczenie zawodowe. Specjalizuję się w badaniu, diagnostyce i leczeniu schorzeń okulistycznych u dorosłych, dzieci i młodzieży, również niemowląt i wcześniaków.

Posiadam doświadczenie w leczeniu ambulatoryjnym jak i zabiegowym.